Winx Oyunları

Winx Kızları grubu Flora, Layla, Tecna, Stella,Miusa ve Bloom dan oluşmaktadır. Winx kızlarının her biri farklı yerlerden gelen farklı karakterlere sahip kızlardır. En güzel Winx Oyunları kraloyun.org sitemizde oynayabilirsiniz.

Winx Club Bloom ( Ejder Ateşi Perisi ) Doğuştan lider bir ruha sahip. Peri kökeni ile ilgili şüpheler duysa bile içlerinde en çok dikkat çeken peridir.

Winx Club Flora ( Doğa Perisi ) Bloom un oda arkadaşı Flora Yemyeşil Peri ülkesinden gelmekte. Sıcak kanlı ve herkese yardım etmeyi sever, insanlara ve doğaya karşı bu kadar duyarlı olması onu bazen çekingen hale getirir, çünkü kendine yeterince güvenmez. .

Winx Club Stella ( Güneş ve Ay Perisi ) Bloom un yakın arkadaşı Stella Solaria ülkesinden gelmekte. Dersler dışında daha çok giyimi ve görünümüyle ilgilenir. Hoşlandığı şeyler en son moda giysiler ve aşk büyüleri..

Winx Club Tecna Grubun teknolojiye meraklı kızıdır. Teknolojik araştırmalar deneyler yapmayı sever buluşları sayesinde kendini biraz daha farklı bir yerde görmektedir.

Winx Club Miusa ( Müzik Perisi ) Tecna'nın oda arkadaşı olan Miusa kolay sinirlenen br yapıya sahiptir. Her kız grubunda erkek Fatma mutlaka bulunur, bu kız grubunda bu görevi Miusa başarılı bir şekilde sürdürmekte.

Winx Club Layla Kızların arasına daha sonradan katılan Layla sporu çok sever. Peri olarak Morfix sıvısı gücünü kullanır. .

Winx Club Roxy Winx club kızlarından değildir. Yeryüzündeki son peri olduğu için Karaçember Büyücüleri onu yok etmek istiyorlar. Hayvanları çok sever ve peri olarak bu gücü kullanır.

Winx Club bu altı kızdan oluşmakta. Sitemizde Winx Club kızları için yapılmış giysi giydirme oyunları, makyaj oyunları , oda oyunları vb. oyunlar bulabilirsiniz.

Kaynak: Kraloyun.Org

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !